Отборите на Ювентус и Милан направиха равенство 2:2 в редовното време в приятелски мач

...

Ювентус победи Милан след дузпи в контрола в САЩ

Отборите на Ювентус и Милан направиха тъждество 2:2 в постоянното време в другарски мач на стадион “Дайнити Хелт Спортс Парк ” в Карсън, Лос Анджелис, Калифорния, след което " остарялата госпожа " победи при осъществяване на дузпи.

“Росонерите ” водиха на два пъти, като откриха резултата в 23-ата минута след гол на Малик Тиау. Десет минути по-късно Данило изравни, само че в края на полувремето Оливие Жиру изведе тимът от Милано още веднъж напред. Торинци обаче не се предадоха и малко след почивката изравниха отново посредством Даниеле Ругани и по този начин се стигна до осъществяване на дузпи. При тях отборът на Ювентус излезе по-хладнокръвен и победи с 6:5.